Blog > Komentarze do wpisu
Perfumy Lacoste - dla sportowców

Perfumy LacosteKolejną marką specjalizującą się w produkcji perfum męskich jest Lacoste. Historia perfum męskich Lacoste rozpoczęła się wraz z sukcesami francuskiego tenisisty René Lacoste, który na kortach wylansował białe polo - a że nazywano go Krokodylem - to na stałe to zwierze zagościło na produktach Lacoste.

Lacoste  to marka noszona z pasją i entuzjazmem, z woli zwycięstwa i przyjaźni.


Pierwszy perfumy marki Lacoste pojawił się w 1984 roku. Perfumy męskie Lacoste Pour Homme są eleganckie, świeże, zielone, idealne dla wszystkich sportowców - to nagroda za zwycięską postawę. Ten klasyczny i naturalny zapach, łączący aromatyczne paprocie z powiew świeżego powietrza był strzałem w 10 i stął się klasykiem rynku zapachów męskich.

Od tego czasu wszystkie perfumy Lacoste oznaczone są znakiem sportu, młodzieżowej kultury, i witalności. Spójrzmy na perfumy Lacoste dla mężczyzn, które warto polecić:

Lacoste Elegance - klasycznie wyrafinowany zapach dla dojrzałego mężczyzny o niegasnącym blasku i z poczuciem humoru, człowiek doświadczony i Elegance jest dobrze poinformowany, ale zawsze gotowi na nowe przygody.

Lacoste Style Play In Red - czysty i gorzki. To perfumy dla mężczyzn będące nęcącym i wciągającym  kontrastem.

Lacoste Challenge - to młodzierzowe poczucie elegancji. Przeznaczony dla mężczyzn zabawnych, oddaje pewność siebie i śmiałość młodego sportowca.

niedziela, 22 sierpnia 2010, owal.kowalski

Polecane wpisy